Головна Цікаво Завершуємо роботи із асфальтування автомобільної дороги Т-14-25 Бібрка – Підгородище

Завершуємо роботи із асфальтування автомобільної дороги Т-14-25 Бібрка – Підгородище

248
0

ВЕЛИКЕ ТРАНЗИТНЕ КІЛЬЦЕ НАВКОЛО ЛЬВОВА: ДІЛЯНКА БІБРКА – ПІДГОРОДИЩЕ

Завершуємо роботи із асфальтування у двох шарах автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на ділянці Бібрка – Підгородище, км 179+600 – км 190+160.

Олег  Береза: «Ділянку понад 10 км дороги Миколаїв – Бібрка розпочали ремонтувати у травні цього року. На об’єкті працюють кілька бригад одночасно. За короткий період роботи на раніше не проїзній частині дороги ми забезпечуємо належний проїзд транспорту, що дозволить водіям рухатися безпечно та значно зменшити час в дорозі».

Вказану ділянку ремонтуємо в рамках поточного середнього ремонту, у ході якого розпушили пошкоджене дорожнє покриття, укріпили основу із щебенево-піщаної суміші з цементом та завершуємо влаштування конструктивних шарів асфальтобетонного покриття.

Попереду роботи із облаштування узбіччя та заходи із безпеки дорожнього руху (нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків та бар’єрного огородження).

На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Велике будівництво неабияк сприяє створенню Великого транзитного кільця навколо Львова. Адже дорога на відстані 30-40 км від обласного центру нашої області дозволить суттєво розвантажити вуличну мережу та кільцеву дорогу міста від транзитного транспорту. А це,  у свою чергу, покращить екологію в регіоні та підвищить безпеку руху не тільки водіїв, а й пішоходів та велосипедистів.

В рамках програми Президента України ми працюємо одразу на кількох ділянках дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка. Зокрема, на сьогодні маємо понад 72 км цієї дороги в роботі.

СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ