Головна Цікаво Золоті кулони знаки Зодіаку – 12 символів удачі для кожного

Золоті кулони знаки Зодіаку – 12 символів удачі для кожного

10
0

Ювелірні прикраси здавна нагадували яскраві зірки, тож не дивно, що серед них зустрічаються вироби за мотивами гороскопу. Зодіакальне коло відоме в усьому світі, кожен може зарахувати себе до певного знаку за датою народження. А підвіски знаки Зодіаку із золота (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/podveski-znaki-zodiaka/) допоможуть вдосконалити образ та здобути підтримку міфічного покровителя.

Пластинка з гравіюванням чи медальйон з рельєфним зображенням – існує безліч варіантів, що втілюють цю цікаву тему. Лаконічні, оздоблені камінням, вишукані, мініатюрні – купити будь-який з них легко і безумовно вигідно.

Золоті кулони зі знаками Зодіаку

В пошуках такого аксесуару слід насамперед звернути увагу на золото 585 проби. Воно доступне і зберігає всі ключові властивості дорогоцінного металу. Такий підвіс довго прослужить, не боїться контакту з косметичними засобами та вологістю, підкреслює внутрішнє сяйво шкіри.

 • В Україні найчастіше виготовляються підвіски з червоного золота або в комбінованому сплаві з червоним та білим металом.
 • Вони можуть містити силует знаку Зодіаку чи його символ згідно з астрологічною традицією.
 • Кулончик підбирається під ланцюжок, серед яких найкраще зарекомендували себе якірні та панцирні.
 • Складніші плетіння не пристосовані для використання підвісу.
 • Також слід пам’ятати, що лише ланцюжок вдвічі важчий за підвіску, оптимально впорається з навантаженням.
 • Цей нюанс враховується при використанні вставок – кулони по гороскопу найчастіші оздоблюються фіанітами та агатами. Контрастні кольори каміння створюють неповторний настрій ювелірної композиції.

А якщо зазирнути в каталог, вдасться знайти прикраси, які стануть ідеальним подарунком для людей, що народилися під різними знаками. Можна вірити в різні вчення, але красива річ завжди допоможе відчути себе впевненіше.

Купити кулон зі знаком Зодіаку

В асортименті виділяється кілька популярних колекцій даної тематики. Наприклад, монетки з символами різних знаків, круглі підвіски, силует тварини-покровителя з ажурними елементами, рельєфне зображення в круглій оправі з агатом. Кожна підвіска варта уваги завдяки майстерному виконанню та сенсу, який в неї закладено.

Адже знаки Зодіаку поділяються на чотири стихії – Вогонь, Воду, Землю та Повітря. Вони визначають деякі спільні риси – наприклад, водні знаки заглиблені в себе, а повітряні легко змінюють рішення. Також кожен знак має кілька допоміжних трактувань, які теж можуть бути цікавими:

 1. Овен уособлює початок всього,
 2. Телець здавна вважався символом родючості та достатку,
 3. Близнюки – це єдність і протилежність тіла і душі,
 4. Рак пов’язаний з родиною,
 5. Лев демонструє силу життя,
 6. Діва прославляє працю,
 7. Терези – втілення гармонії,
 8. Скорпіон трактується як циклічне руйнування та відродження,
 9. Стрілець наділений найвищою свідомістю,
 10. Козеріг символізує мудрість,
 11. Водолій – це справжній маніфест революції,
 12. Риби позначають розділення, вибір, який потрібно зробити.

Отже, кулони не лише містять силуети симпатичних тварин та міфічних персонажів. Це й символічні прикраси, здатні принести удачу та допомогти в досягненні мети чи втіленні мрій. Не дарма в Києві та інших містах так охоче використовують зодіакальні мотиви в оформленні інтер’єру та створенні модних колекцій.

Підвіска зі знаком Зодіаку пасуватиме до будь-якого гардеробу. І саме в ювелірному магазині «Золотий Стандарт» (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) можна знайти ту, яка точно сподобається. За рахунок частих акцій, вигідних пропозицій з комплектами та інших заходів ціна прикрас доступна як для бюджетних категорій, так і у випадку вечірніх аксесуарів. А якщо залишаться запитання – менеджери з радістю допоможуть зорієнтуватися в ювелірному світі.