Головна Цікаво Зручний спосіб вивчити польську мову

Зручний спосіб вивчити польську мову

71
0

Необхідність знання польської мови може знадобитися з багатьох причин: університет запрошує на навчання, з’явилася гарна пропозиція від роботодавця, є можливість відкрити власний бізнес тощо. Навіть якщо людина володіє мовою на побутовому рівні, для навчання чи роботи його буде недостатньо.Ви можете вивчити польську мову, опанувавши лексику та граматику на високому рівні набагато простіше, якщо скористатися дистанційними курсами на базі Єшко. На офіційній сторінці eshko.ua можна знайти інформацію про навчальну програму та вартість послуг.

Чому важливо вчити польську мову на курсах

Для тих, хто прагне працювати у Польщі на високооплачуваній роботі, важливо вільно володіти державною мовою сусідньої країни. Щоб працювати лікарем, медсестрою, програмістом, важливо мати великий словниковий запас, знати граматику на високому рівні, розуміти фразеологічні звороти та особливості мови. Самостійно досягти рівня володіння польською С1-С2 неможливо, потрібно скористатися допомогою професіоналів, які зможуть забезпечити системне навчання, занурити студента в мовне середовище. Но курсах Єшко студенти опановують знання з таких напрямків.

  • Граматика. Навчання спрямоване на те, аби за допомогою цікавих завдань та вправ у студентів автоматично вибудовувалися правила вимови. Не потрібно буде зубрити складні конструкції, в процесі навчання сформується граматичний «кістяк», на який згодом можна буде нашаровувати лексику, та розмовляти легко і правильно.
  • Розмовна мова. Уроки побудовані таким чином, що студенти з легкістю запам’ятовують до 300 слів за одне заняття. Зважаючи на подібність польської та української мов, опанування польської лексики просуватиметься швидко.
  • Вміння читати та писати польською. Читання відіграє вагому роль у формуванні словникового запасу та запам’ятовуванні граматичних конструкцій.
  • Постава вимови. Позбутися «східного акценту» просто завдяки продуманим заняттям з фонетики. До курсу підібрані записи з носіями мови, потрібно слухати та повторювати за диктором для швидкої постави правильної вимови.

Чому студенти обирають Єшко

Уже декілька десятиліть курси Єшко популярні серед студентів. Цьому є декілька причин:

  1. Ефективність навчання.
  2. Зрозуміла подача матеріалу.
  3. Можливість навчатися в зручний час.
  4. Підтримка викладачів.
  5. Підходять для людей різного віку.
  6. Викладання українською мовою.

При покупці повного курсу запропонована знижка на всі матеріали у розмірі 25%.