Головна Духовне Духом серця Свого просвіти нас…

Духом серця Свого просвіти нас…

503
0

Щорічно старовинна Жовква в червневі дні вшановує та величає Пресвяте Серце нашого Спасителя. Жовківський монастир оо. Василіян два дні поспіль приймав багаточисельну аудиторію почитателів Серця Христового.

Цьогоріч, у ювілейний рік  400-річчя  Василіянського Чину Святого Йосафата, василіянська жовківська родина зібрала чи не найбільше почитателів та членів Апостольства Молитви.

У суботу, 24 червня, ще зі самого ранку, почали прибувати перші паломники з різних куточків України, зокрема з Сімферополя та Одеси. Далі в районному Народному домі проходив Всеукраїнський з’їзд ревнителів — Апостолів Молитви під проводом головного координатора  АМ в Україні о. Терентія, ЧСВВ. Присутні, а їх було більше тисячі,  переглянули виставу «Василіян» у постановці християнського аматорського театру «Галитея» із м Луцька. Опісля у храмі відбулася велика Вечірня з Литією, нічна Адорація Найсвятіших Тайн, де всі охочі мали нагоду приступити до Тайни Покаяння і взяти участь у Пресвятій тайні Євхаристії.

У неділю, 25 червня, після Утрені, урочистості проходили на центральній площі міста. Святу Божественну Літургію цьогоріч очолив та виголосив проповідь протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик, ЧСВВ. Зворушливі слова о. Йоана безпосередньо були скеровані до кожного вірянина, який прибув на багатотисячний цьогорічний відпуст до Жовкви: «Ваша зосереджена участь і щира молитва, яка, як ніколи, потрібна сьогодні, у часи серйозних викликів для Церкви, для сім’ї й для людини загалом, надихає нас на нові починання й звершення у служінні справам нашого Спасителя».

В урочистій та святковій обстановці о. Веніамин, ЧСВВ виголосив разом з усіма присутніми віднову Посвяти Пресвятому Серцю Христовому, а вірні заспівали до Божої Матері пісню «Під Твою Милість». На закінчення святковостей отці покропили вірян свяченою водою, побажали всім паломникам  та їхнім родинам здоров’я
тадовголіття і щасливого повернення до домівок.

 

Зоряна ГУМНИЦЬКА.