Головна Духовне Мешканка Сопошина взяла участь у різдвяних святкуваннях у Домі Любомира Гузара в...

Мешканка Сопошина взяла участь у різдвяних святкуваннях у Домі Любомира Гузара в Києві

1259
0
На світлинах: Христина Калічинська в колі значимих церковних ієрархів; музична композиція-дарунок на День Незалежності своїм землякам у виконанні Христини та Соломії Калічинських.

Різдвяна коляда з главою УГКЦ

Нещодавно наша землячка Христина Калічинська брала участь у різдвяних святкуваннях у Домі світлої пам’яті Блаженнішого Л. Гузара у м. Києві за участі секретаря  синоду єпископів УГКЦ Богдана Дзюраха та глави УГКЦ Святослава Шевчука.

До слова, дует бандуристок Соломії та Христини Калічинських зі Сопошина не раз чарував своїм співом почесних гостей, які відвідували нашу столицю. Дівчатка неодноразові переможці різних конкурсів, фестивалів, лауреати прес-тижних нагород у галузі музичного мистецтва.

Христина — студентка ІІІ курсу музичної академії ім. П. Чайковського (м. Київ). Одночасно викладає хорове мистецтво, а також солістка хору «Коралі», який став лауреатом міжнародного конкурсу в Бельгії не так давно. Окрім цього, бере активну участь у різних державних імпрезах.

Соломія — теж студентка-третьокурсниця музичної академії ім. М. Лисенка (м. Львів). Диригент оркестру, співає в капелі бандуристів «Львів’яни». Також працює в Будинку творчості.

Хочеться побажати дівчатам творчих успіхів, і надалі прославляти свій край.

Наш кореспондент