Головна Духовне Місія Сестер Служебниць зі Жовківського монастиря

Місія Сестер Служебниць зі Жовківського монастиря

643
0

У день Благовіщення на парафію Успіння Пресвятої Богородиці с. Хитрейок завітали Сестри Служебниці Непорочної Діви Марії зі Жовківського монастиря. На прохання адміністратора парафії о. Романа Малькевича сестри привезли зі собою часточку мощей блаженної Йосафати Гордашевської, співзасновниці цього монашого згромадження.

Процесійно громада зі своїм духовним наставником з храму вирушила на вулицю, де під церковні дзвони зустрічали дорогих гостей.

Божественна Літургія, на якій чисельно приступили до Євхаристії багато вірних, Молебень до Йосафати Гордашевської в наміренні за численні покликання до монашого життя, що супроводжувався ангельським монашим співом, додали особливого молитовного настрою.  Зворушлива історія життя преподобної Йосафати, виголошенна с. Дарією, благословення мощами та мирування — все це до глибини душі торкнуло вірян.

На завершення о. Роман склав на адресу монахинь щирі слова подяки за дар покликання, на який відгукнулись, за місію, що несуть у світ, побажавши найважливішого — осягнення святості на дорозі монашого життя.

Подала Ірина ЧАПЛЯК,
бібліотекар с. Хитрейок.