Головна Духовне Ми знову були в Зарваниці!

Ми знову були в Зарваниці!

272
0

Минулої суботи, незважаючи на надзвичайні погодні умови-сильну спеку, ми, прочани зі Жовківщини, яких зоорганізували працівники філії КС “Вигода” м. Жовкви, знову помолилися в одній із 20-ти найбільших святинь Європи — Зарваниці.

Неможливо передати словами того, що відчуває християнин у такому святому місці. Впродовж усього часу, який там провели, нам відчувалася присутність Богородиці — надзвичайне духовне піднесення.

А були ми на Архиєрейській службі Божій і на проведенні владикою Водосвяття, пройшли Хресну дорогу і очистили тіло у купелі. Опісля побували у старій сільській церковці Святої Трійці і приклонилися до чудотворної ікони Божої Матері Зарваницької. Весь цей час пролетів для нас одною незабутньою миттю, і додому ми прибули, ну, зовсім-зовсім не втомлені, а навпаки — у піднесенні сил і духу. Проща до Зарваниці започаткована кредитною спілкою «ВИГОДА» у 2008 році. Спочатку це була просто проща працівників.  Уже із наступного року змогли долучитися до цієї події наші члени та симпатики кредитної спілки з різних міст Західної України. Вирішили її зробити традиційною і для цього знайшовся чудовий день у календарі свят – перша субота липня – Міжнародний день кооперативів. Власне ми і є фінансовим кооперативом. Прочани зі Жовкви на цій прощі були шостий раз. Ми молимося і працюємо, бо знаємо: молитва без діл мертва!

Оксана ТЕРЕХ.