Головна Духовне На Жовківщині в селі Копанці освячено новий храм

На Жовківщині в селі Копанці освячено новий храм

528
0
церква в Мокротині

На Спаса – до нового храму

У день свята Преображення Господнього в с. Копанці, що належить до Мокротинської сільської ради, єпископ Петро Лоза у співслужінні багатьох священиків, здійснив чин освячення новозбудованого храму. Ця велична подія зібрала на богослужіння не лише односельчан, але й гостей з навколишніх сіл. Минуло лише два роки відтоді, як у червні, на свято Пресвятої Євхаристії на цьому місці відслужили молебень перед початком будівельних робіт, а сьогодні тут вже красується нова, сучасна церковна споруда на честь Преображення Господнього.

Усіх віруючих переповнювали невимовні почуття у той момент, коли вперше переступили поріг нової церкви. Приєдналися до спільної молитви освячення храму й представники районної та місцевої влади.

Опісля Божественної Літургії владика у своїй проповіді зазначив, що будівництво храму, який став окрасою села, на цьому не завершується, адже необхідно, окрім самої будівлі, продовжувати зводити храм у душах вірян та щоденною працею гуртувати громаду навколо Словом Божим.

Місцеві пригадують, як нелегко було їм розпочати будівництво, але крок за кроком – і постав величний храм. Було згадано усіх тих спонсорів та парафіян, які доклали свою щиру офіру в будівництво духовної оселі. Зокрема владика Петро Лоза подякував тим, хто трудився біля храму, вкладаючи свої сили і душу, та побажав Божого благословення меценату будівництва церкви Роману Максимовичу, а також подячними грамотами відзначив внесок у будівництво храму Олега Шишковського та Ореста Цапа.

До речі, дружній візит церковної громади села Мацошина став приємним подарунком для місцевих віруючих.

Новоосвячений храм, просторий і величний, прикрасили люди своїми вишиванками і гарним святковим настроєм, бо він направду є великим здобутком місцевої громади.

Яніна Тарасів