Головна Духовне Незабутні зустрічі

Незабутні зустрічі

417
0

Днями громада УГКЦ с. Сулимова приймала у себе на парафії гостей. На запрошення адміністратора храму о. Романа Малькевича завітали представники духовної підтримки осіб з особливими потребами "Емаус-Оселя", що при Українському Католицькому Університеті, та дві спільноти "Віра і Світло" з м. Жовкви.

Розпочалася зустріч зі Святої Літургії, де активну участь брали гості, слухаючи Боже Слово, прислуговуючи при престолі та приймаючи Євхаристійного Христа. 

На Літургії були присутні ще одні гості, які своїм співом звеличували Богослужіння — народна чоловіча хорова капела «Діброва» м. Жовкви з керівником п. Романом Слукою, які радо відгукнулись на запрошення.

По завершенні Літургії, подякувавши хорові за спів, о. Роман запросив усіх чисельно зібраних парафіян до Народного дому на конференцію, присвячену особам з особливими потребами.

"Просвіта" не вміщала усіх бажаючих. Особливу радість викликала присутність іншої конфесії с. Сулимова Християн віри Євангельської, які чисельно прийшли на цей захід, разом із своїм пастирем братом Богданом Недовозом.

Розпочав конференцію о. Роман зі вступного слова та Господньої молитви, яку промовили усі разом.

Далі говорили гості. Надія Недільна, представник центру, розповіла про працю, яка ведеться з особами, що потребують особливої опіки, про різноманітні заходи, семінари, табори, сприяння у працевлаштуванні таких людей, а також адаптацію в соціальне і культурне життя, заохочуючи до дружби із ними.

Після перегляду фільму, присвяченого цим людям, до всіх присутніх звернулися представники спільноти "Віра і Світло" Зоряна Пешко та с. Єроніма Вовчак, СНДМ, розповіли, як проходять зустрічі, чим займаються на них, а також про їхнє велике бажання жити, славити Бога і радіти життю. Для усіх спільнота, яка приїхала чисельно, співала різні пісеньки із рухами, закликаючи приєднуватись.

Завершилась зустріч словами подяки о. Романа, спільною молитвою, гучними оплесками та частуванням дорогих гостей.

Подав о. Роман МАЛЬКЕВИЧ.