Головна Духовне Вогонь миру — у кожну домівку

Вогонь миру — у кожну домівку

448
0

Різдво – найдивовижніше і найулюбленіше свято в усьому світі. Це свято приносить тепло і радість у кожну домівку. Довгоочікуваній і радісній події, за доброю традицією, передує передача Вифлеємського вогню миру.

Завдяки волонтерам з організації «Пласт» ця традиція вже роками привертає увагу тисяч жовківчан. Кожен хоче отримати часточку благодатного вогню, принести його додому.
У суботу, 17 грудня,  вогонь миру зустрічали  на кордоні «Рава-Руська – Гребенне». На урочисту церемонію  передачі вогню прибули представники Львівської станиці національної скаутської організації «Пласт» на чолі з головою окружної пластової ради Назаром Домбровецьким, також голова Жовківської районної ради та голова Жовківської РДА – Роман Горбань і Надія Щур, народний депутат України Володимир Парасюк, від польської сторони — делегація на чолі зі старостою Томашів-Любельського повіту Яном Ковальчиком.

Традиційні вітання як польських харцерів, так і наших пластунів створили атмосферу святковості, і невдовзі маленький вогник загорівся в українській лампадці. Цей жест продовжили виступи представників влади, керівників груп. Усі – за мир, добро і злагоду в усьому світі. Згодом – обмін символічними дарунками і передавання енергетики миру через рукостискання. На завершення – спільна світлина на згадку.

Довідка.
«Вифлеємський вогонь миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Вифлеємський вогонь, котрий символізує тепло, мир, злагоду і сподівання, Україною поширюють пластуни. Вогонь передають від міста до міста й заносять у храми, державні установи, школи, сиротинці, лікарні.

Зоряна ГУМНИЦЬКА.