Головна Духовне Піст, молитва, милостиня – дорога до Христа, яку можна переживати завжди по-новому

Піст, молитва, милостиня – дорога до Христа, яку можна переживати завжди по-новому

353
0

Триває Великодній піст — час покаяння, очищення і навернення, час прощення та любові. У нас є особлива нагода, коли ми можемо разом розважати над Страстями Господніми, йти з Ісусом Хресною Дорогою, з Ним вмерти і воскреснути до нового життя. Це нагода попросити прощення, бо Він віддав себе розіп’яти за всіх нас, і сьогодні кожного кличе до добра і любові.

Мабуть тому, незважаючи на холодну погоду, минулої неділі так чисельно відгукнулися на цей поклик вірні міста Жовкви і разом з Ісусом пройшли Хресний похід.

Молитовна хода вже вкотре була організована отцями храму Пресвятого Ісусового Серця на чолі з ігуменом о. Григорієм.

Жовків’яни, а також парафіяни з навколишніх сіл, мали можливість більше зрозуміти Христові муки та смерть, які переніс Спаситель за відкуплення кожного. Багаточисельна процесія, що склали представники міської та районної влади, різних професій та віросповідань, чинів та рангів, з великим дубовим  хрестом проходила спланованим маршутом. На кожній стації віряни разом зі священнослужителями роздумували над постом, молитвою та милостинею, як і про те, що ці три чинники означають для нас, особливо в сьогоднішній непростий для країни, час.

Цьогорічний хресний похід вулицями старовинної Жовкви став нашим співстражданням разом з усіма тими, хто незаконно ув’язнений в Україні чи поза її межами, хто страждає від неправдивих звинувачень і терпить за правду. Це жест солідарності з нашими військовими та добровольцями, які захищають країну на Сході…

Зоряна ГУМНИЦЬКА.

Світлина Назара МАТВІЇВА.