Головна Духовне Представники Львівської ради Церков і релігійних організацій обрали тимчасового головуючого

Представники Львівської ради Церков і релігійних організацій обрали тимчасового головуючого

370
0

Сьогодні представники Львівської ради Церков і релігійних організацій зустрілись із начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким.

«Дякую за допомогу з переселенцями, ми мало про це говоримо, але люди відчувають. Ви працюєте з людськими душами, даєте людям віру в Бога, у власні сили, у державу і те, що ми переможемо. Дуже важливо, щоб Львівська рада Церков була активною. Жителі області та ВПО потребують вашого мудрого наставництва, Львівська ОВА потребує вашої позиції та допомоги. Лише у єдності та здоровому діалозі ми впораємось зі всіма викликам», – зазначив очільник області.

Спільно обговорили питання відновлення очної форми навчання у школах. Священнослужителі наголосили, що дітей потрібно максимально захищати від небезпеки і зійшлись на думці, що важливо дати можливість вибору батькам.

«Справді вагомим є внесок, який робить Церква і релігійні організації. Ми маємо реагувати на усі виклики сьогодення. Обласна адміністрація готова завжди надавати допомогу представники Львівської ради Церков і релігійних організацій у питаннях, які виникають в процесі роботи і дякуємо за скоординовану співпрацю», – наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

У межах зустрічі Владику Макарія, Митрополита Львівського ПЦУ обрали тимчасово головуючим Львівської ради церков терміном на 6 місяців.

Представник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки  Андрій Кірєєв роз’яснив норми Закону України «Про службу військового капеланства» в умовах воєнного часу.

Очільник області доручив Львівському обласному територіальному центру  надати єпархіям алгоритм дій у випадку виклику священнослужителя до територіального центру комплектування.

Також порушили питання підготовки області до опалювального сезону.