Головна Духовне На Львівщині попрощалися з офіцером Віталієм Сапилом, якого вбили московські окупанти в...

На Львівщині попрощалися з офіцером Віталієм Сапилом, якого вбили московські окупанти в боях за Київ

770
0

Сьогодні 28 лютого Львівщина прощається з земляком, військовим офіцером та командиром танку Віталієм Сапилом. Він сміливо вирушив на боротьбу з російськими військами та загинув в боях під Києвом, 25 лютого. У танк, яким керував Віталій, влучила російська ракета.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, разом з громадою віддала останню шану загиблому Героєві. У Сокільниках на Львівщині мужнього воїна в останню путь провели його близькі, знайомі, громадськість духовенство та військовослужбовці Збройних Сил України.

«Серце сповнено болем і тривогою, адже кращі сини України нині боронять і гинуть за свободу України. Їхній подвиг назавжди закарбується в нашій пам’яті. Завдяки мужності та стійкості українських патріотів ми переможемо в цій війні. Ворог сповна заплатить за ті звірства та злочини, які вони вчиняють на нашій землі», – наголосила Ірина Гримак.

Віталію Сапило мало б виповнитися 22 роки. Він був вихованцем ДЮСШ футбольного клубу «Карпати». Біля будинку, в якому мешкав військовослужбовець односельчани запалили лампадки пам’яті. Висловлюємо щирі співчуття близьким та друзям загиблого Героя.