Головна Духовне В Жовкві відбулися святкування з нагоди храмового празника

В Жовкві відбулися святкування з нагоди храмового празника

432
0

«Ми пізнаємо Бога, яким Він є…»

Минулими вихідними у Жовкві відбулися святкування з нагоди храмового празника Пресвятого Серця Христового.

У суботу, 6 липня у районному Народному домі проходив Всеукраїнський з’їзд спільнот Апостольства молитви. Така подія відбувається щорічно в межах святкування храмового празника Пресвятого Серця Христового. Понад шістсот членів Апостольства молитви та священнослужителів з різних міст та сіл України взяли участь у цьому духовному форумі, який відкрив головний координатор АМ в Україні отець Терентій Довганюк, ЧСВВ.

У світлі навчань та доповідей присутні мали можливість заглибитися в роздуми про роль і значення молитви.

Про важливість молитви у житті людини говорив владика Петро Лоза: «Коли ми молимося — ми пізнаємо Бога. Ми пізнаємо, яким Він є і які має плани до цього світу. Пізнавши Бога, ми запалюємося ще більшою ревністю до перебування з Ним, до нашої молитви, ми хочемо з Ним розмовляти
і хочемо, щоб ця молитва була присутня у нашому житті. І через те ми розуміємо і знаємо як нам діяти та впроваджувати в практику, адже, як каже апостол Яків: «Віра без діл — мертва». Тобто з нашої молитви, з нашого глибокого спілкування з Христом випливає все те більше, що ми робимо у цьому світі. Тому дякую Вам за Ваше служіння молитвою і думаю, що більшість з Вас відкрила для себе велич Божу завдяки молитві».

Тему важливості молитви, звертаючись до вірян, продовжив протоігумен о. Йоан Школик: «Через молитву ми прославляємо Бога, і через молитву ми дякуємо Богові. Через молитву ми просимо дарів і ласк, які потрібні нам на щодень. Через молитву ми просимо прощення тих недоліків і гріхів, які ми вчинили у нашому житті. Хочу заохотити Вас і надалі творити спільну молитву…»

Також із теплими словами привітань перед учасниками з’їзду виступила голова Жовківської РДА Надія Щур. Позитивний настрій учасникам духовного форуму подарували юні музиканти ансамблю скрипалів Жовківської ДШМ (кер. І.Нестерович) та аматорський театр «Алетея» під керівництвом о. Августина Запоточного.

У неділю, 7 липня, кульмінацією відпустових урочистостей стала Свята Літургія на площі Вічевій. Вірні чисельно приступили до Святих Таїнств Сповіді і Святого Причастя.

Після закінчення Літургії відбулася віднова посвяти Пресвятому Серцю Христовому та уділення присутнім повного відпусту з нагоди храмового празника Пресвятого Серця Христового.

Довідково: Апостольство Молитви — це релігійне товариство, яке виникло на півдні Франції у 1844 р. і звідти поширилося на весь католицький світ. Воно називається «Апостольством» тому, що намагається зробити з кожного свого члена апостола Слова Божого, ревного у праці, в розповсюдженні слави Божої, в наверненні та спасінні душ.

Апостольство Молитви вважає молитву найважливішим чинником для досягнення своєї цілі, хоча, крім молитви, вживає інші засоби, а саме: добрі діла та терпеливе перенесення щоденних хрестів, які жертвує Найсвятішому Серцю Ісуса.