Головна Духовне Велике щастя – це любов до Бога

Велике щастя – це любов до Бога

513
0

У Рава-Руській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 проходив тиждень духов-ності. Розпочався  він загальношкільною лінійкою, на якій був присутній отець Роман із церкви Вознесіння. Учні початкових класів словами віршів просили усіх відкрити свої душі Богові. Присутні молились і отримали благословення. Цей тиждень мав перед собою мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого Посту, замислитись над своїми вчинками, щоб у майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю і побожною людиною.

Учні молодших класів мали змогу побувати на екскурсії у м. Львові в музеї Йосифа Сліпого. Цей музей знаходиться в католицькому університеті.   Дітей  ознайомили з біографією Йосифа Сліпого, дали змогу оглянути чимало цікавого.

Також молодші школярі малювали малюнки «Біблія очима дітей». Їхні роботи були виставлені у шкільному коридорі. На уроках духовності  учні говорили про добро та милосердя,  переглядали мультфільм про Йосифа Сліпого.

Учні старших класів були озна-йомлені з гаслом тижня духовності: «Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, – це віра й наука». Вони переглянули відеофільми «Духовна боротьба»; «Волонтерство» та фільм про Йосифа Сліпого. Школа була прикрашена цитатами з Біблії, а також висловами святих. На стінах школи вивішені плакати на релігійну тематику,  які підготували учні, зокрема  про усвідомлення відповідальності за свої вчинки, про милосердя та добро.

Усі заходи сприяли формуванню в учнів розуміння важливості духовного оновлення, спонукали до роз-думів над своїми вчинками і прагненням до самовдосконалення.

Окрасою Тижня стала  Хресна Дорога, яка відбулася  у церкві Вознесіння  для учнів та вчителів школи і була завершена цікавою реколекційною наукою отця Романа.

А в неділю діти старших класів здійснили молитовну прощу у село Зарваницю, де мали змогу відбути Святу Сповідь та прийняти Святе Причастя. Також школярі і вчителі школи відвідали музей Йосифа Сліпого, який знаходиться в с. Заздрості Теребовлянського району Тернопільської області.

Духовно багата молодь – це наше майбутнє. У ці нелегкі для України дні людина повинна звертатись за допомогою до Бога. Віримо в те, що цей тиждень духовності зробить усіх нас добрішими, милосерднішими і кращими.

У проведенні тижня духовності вчителю християнської етики Іванні Бурді допомагали учні 4-го та 8-Б класів.

Наш кореспондент.