Головна Духовне Час Великого посту — це час роздумів, молитви, милостині і посту

Час Великого посту — це час роздумів, молитви, милостині і посту

415
0

«На початку було Слово,

і Слово було в Бога,

і Слово було Бог»  Ів. 1:1.

Усе минуле у земному житті. Незмінним і Сущим є лише Господь та його Слово. З Нього починається наша мандрівка  легкими дорогами життя. Та коли споглянемо на Господа, розп’ятого на хресті за наші провини, перестанемо нарікати, дякуємо всім серцем, роздумуємо над Його Словами.

Час Великого посту — це час роздумів, молитви, милостині і посту. І у вир життя нашої школи уже традиційно входив «Тиждень духовності», котрий несе в душу кожної дитини щиру душевну молитву, вагоме Боже слово, добру науку духовного наставника.

Розпочали «Тиждень духовності» з молитви за участі вчителів і учнів. Кожного ранку педагоги зі школярами молилися намірення за Україну, за героїв Небесної Сотні, за мудрих провідників народу, за любов і взаєморозуміння між  людьми в державі, за шкільну родину, дітей та молодь України; за всіх, хто навчається і навчає, за дітей з особливими потребами, за наші сім’ї, які є колискою духовного життя кожної дитини; за духовних провідників народу їх жертовне служіння на ниві духовності.

Молодші школярі мали радість від участі у «Живій вервиці».

«Тиждень духовності» для старших  школярів був насичений такими заходами:

— виставка творчих робіт учнів 5-х класів під назвою «Біблія очима дітей»;

— читання духовної поезії у 7-х класах.

У середу до школярів завітав їх духовний наставник о. Віталій. Учні 10-11 класів із захопленням слухали його настанови, запитували про наболіле і отримали щирі відповіді.

У п’ятницю відбулася виховна година на тему «Екологічне навернення для порятунку створіння». Цим днем наш «Тиждень духовності» не завершується, а переходить у наші християнські родини, де діти разом з батьками читають Слово Боже і проводять  спільні молитви.

М. Віхоть,

учитель християнської етики Жовківської ЗОШ № 2.