Головна Духовне Жовківчани приєдналися до всесвітньої прощі

Жовківчани приєдналися до всесвітньої прощі

284
0

Із Благословення Блаженнішого Святослава, глави УГКЦ, в Україні проходить проща Хреста та Ікони Світових Днів Молоді. Хрест та Ікона, які подарував молоді світу святійший Іван Павло ІІ, вперше подорожують містами України.

На прохання української молоді, цьогоріч уперше за історію СДМ, що беруть початок у 1984 році, українська мова стала однією із девяти офіційних мов ХХХІ Світового Дня Молоді, який проходитиме у Кракові (Республіка Польща) 2016 р.

Отож, днями вірні жовківських храмів, особливо молодь, мали нагоду приєднатися до всесвітньої прощі. Так, символи СДМ відвідали римокатолицький костел Св. Лаврентія та грекокатолицькі храми Пресвятого Серця Христового, Святотроїцький та Св. Йосафата. Молодь Сокальсько-Жовківської єпархії у храмі при монастирі оо.Василіян разом з духовенством відправили Молебень до Пресвятого Серця Христового. Опісля процесією вирушили до храму Пресвятої Трійці, де відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці. Останньою зупинкою прощі Хреста та Ікони СМД у Жовкві став храм Св. Йосафата, де молодь та парафіяни церкви провели вервицю, розважаючи на тему «Ісусе, довіряємо Тобі Україну!». Звертаючись до вірян синкел СокальськоЖовківської єпархії Михайло Ткачів наголосив, що хрест є символом перемоги. І перебування цього Хреста на теренах нашої України, особливо Жовкви, стане символом Божественної сили, Божественної правди і перемоги. Своєю чергою, центр Молодіжного аніматорства представив до уваги вірних пантоміму «Життя у спільноті». Завершальним акордом місійної прощі у нашому древньому місті, стала спільна молитва за мир і спокій в родинах, на парафіях, в Україні й в цілому світі.

ХХХІ Світовий День Молоді розпочнеться програмою «Дні у єпархіях»: учасники проживатимуть у єпархіях по усій Польщі. Після цього зїдуться до Кракова. Де матимуть можливість знайомства, відвідин релігійних та культурних памяток, молитовну програму, можливість через волонтерське служіння тісніше познайомитися з молоддю інших країн. Відбуватимуться зустрічі Папи Франциска як з усіма учасниками, так і з окремими групами. Кульмінаційною подією стане Божественна літургія, яку очолить Папа.

 Зоряна ГУМНИЦЬКА.