Головна Економіка 30 березня в Жовкві всі бажаючі матимуть змогу зустрітися із успішними малими...

30 березня в Жовкві всі бажаючі матимуть змогу зустрітися із успішними малими підприємцями міста

384
0

Власна справа: як почати? 30 березня про це говоритимуть у Жовкві

Іван Щерба — власник найпопулярнішої у Жовкві кав’ярні. Він довго мріяв про неї. Шукав відповідне місце. Нині його “Castle Coffee” йде другий рік. Яскраві бірюзові двері помітні на площі біля Жовківського замку. Тут — кава на всі смаки! Всього 7 квадратних метрів, а вже багато схвальних відгуків, згадки в міжнародній соціальній мережі foursquare, де хвалять тільки найкращих.

Вам також набридло думати, як і де хоч трохи заробити? Хочете
“стати на ноги” і почати власну справу? Це реально. Ба більше — ви потрібні своїй громаді. Без вас вона не стане спроможною. 30 березня об 11 годині ранку приходьте на зустріч із дієвими малими підприємцями до готелю “Sobieski” (вул. Гасина, 5). Розпитайте про все, що вас цікавить, переймайте досвід, спілкуйтеся
та співпрацюйте з однодумцями.

Окрім п. Івана, на вас чекає цікава щира розмова відразу з кількома підприємцями. Кожен сам створив свій бізнес і готовий ділитися досвідом. Тут ви дізнаєтеся, де взяти гроші на ідею, як уникнути помилок, звідки черпати натхнення і як будувати команду.

Серед тих, хто розповість про свій бізнес: команда «Вільне радіо Жовква», засновник кав’ярні “Castle Coffee” Іван Щерба, співвласник будівельного бізнесу Віталій Андрейко, громадський активіст, голова обласного осередку Української Галицької Партії Іван Щурко.

“В Україні постала гостра проблема: молодь масово тікає за кордон у пошуках роботи і кращого життя. Ми хочемо, щоб люди мали змогу працювати, жити, ростити дітей і будувати свою справу тут, вдома, в Україні. І ми робимо для того все, що можемо”, — каже Іван Щурко.

Зустріч  “Власна справа: як почати?” — не перша на цю тему. За минулий рік Українська Галицька Партія організувала 260 подій у галузі освіти, бізнесу, економіки, медицини, місцевого самоврядування. Розвиток та підтримка малого і середнього бізнесу — один із найважливіших пріоритетів політсили. Саме на цьому секторі економіки тримаються розвинуті демократії світу. Наприклад, у США та Великобританії 90 % компаній малого і середнього бізнесу дають роботу понад половині населення країни! Українці теж так можуть, кажуть організатори.

На зустріч запрошують усіх охочих. Вхід безкоштовний.

Тетяна Руда