Головна Економіка До 15 тисяч євро на ідею: у Львові розкажуть, як податись на...

До 15 тисяч євро на ідею: у Львові розкажуть, як податись на грант Європейського молодіжного фонду

80
0

Львівський обласний молодіжний центр організовує для громадських організацій практичний тренінг щодо залученням коштів Європейського молодіжного фонду (EYF).

Мета тренінгу – сприяти участі громадських організацій Львівщини у залученні грантів фінансування молодіжних проектів. Під час тренінгу розглянуть перспективні напрямки співпраці Європейського молодіжного фонду, практику реєстрації в системі EYF та подачу проєктів на грант. Обговорять та пояснять частих помилок та запитань.

Також кожній організації допоможуть податись у фонд та пояснять, як підготувати проєкт. Учасникам залишиться тільки його придумати і відправити.

«Торік Рада Європи оголосила про підтримку нашої країни в різних сферах, в тому числі й у молодіжній політиці. Їхній Європейський молодіжний фонд відкрив спеціальну програму для фінансування молодіжних ініціатив, заходів та програм, які організовують громадські організації, що працюють з молоддю. На свою ідею можна отримати до 15 тисяч євро. Але дуже мало організацій знають про це, а ще менше подається на це фінансування. Все через довгу та важку процедуру реєстрації у структурах Фонду. Громадська організація, що діє при нашому молодіжному центрі пройшла ці всі процеси. Для нас це зайняло декілька місяців. Але ми готові поділитись своїм досвідом з іншими організаціями, що працюють з молоддю. На нашому тренінгу менеджер зареєструє кожну організацію на сайті ЄМФ та пояснить усю процедуру подачі заявки на фінансування і ви зможете отримати кошти на ваш проєкт», –  зазначив т. в. о. директора молодіжного центру Іван Сапса.

Для ефективної участі в тренінгу, представникам громадських організацій необхідно взяти з собою: офіційну версію статуту мовою оригіналу, повний виклад статуту перекладений англійською або французькими мовами, виписку з ЄДР, валютний рахунок.

До початку тренінгу учасники мають підготувати свій річний звіт англійською мовою в pdf форматі: фото та описи, учасники, цілі, теми, місця проведення заходів та взяти з собою ноутбук.

Тренінг відбудеться 27 лютого о 13:00 (тривалість 3 години) у Львівському обласному молодіжному центрі (вул. Володимира Винниченка 12, другий поверх).

Заявки приймають до 24 лютого 21:00 години за посиланням: https://griml.com/qJjND
Якщо у вас виникнуть запитання щодо участі в тренінгу – ви можете зателефонувати за номером 0951639246 – Олександр, спікер тренінгу.