Головна Економіка До 36 мільйонів співфінансування: аграрії Львівщини можуть отримати кошти на розвиток потужностей...

До 36 мільйонів співфінансування: аграрії Львівщини можуть отримати кошти на розвиток потужностей зі зберігання зерна

17
0

За програмою передбачили 10-15 проєктів співфінансування з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Програма USAID АГРО заохочує подавати заявки на субгрант тих аграріїв, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають  елеваторні потужності,  розробили або почали розробляти проектну документацію.

Стартує другий етап прийому заявок. Загалом в межах Програми планують надати до 270 млн грн співфінансування аграріям, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачили 10-15 проєктів співфінансування з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.

Результати, що необхідно досягти одержувачам грантів:

  • щонайменше додатково 70 ММСП отримають послуги з доробки, сушіння та/або зберігання зерна.
  • не менш ніж на 20 тисяч тон в рік збільшиться надання послуг ММСП зі зберігання зерна та/або не менш ніж на 50 тисяч тон в рік послуг по сушінню зерна;
  • не менше 50% від загальної кількості наданих послуг з доробки, сушіння та/або зберігання зерна отримають ММСП, які мають в обробітку (орендують) землі площею менше 500 га.

Терміни другого етапу прийому заявок:  

– не пізніше 18:00, 10 квітня 2024 р. – подання запитань щодо участі у цьому конкурсі на ел. Cкриньку: ilazarenko@chemonics.com;

– не пізніше 18:00, 16 квітня 2024 р.– кінцевий термін подання повної заявки другого етапу. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.

«На території області є 35 елеваторів потужністю понад 1 млн тонн, однак попри це існує потреба в елеваторних потужностях. Шляхом співфінансування програма USAID АГРО сприятиме збільшенню обсягів та тривалості зберігання зернових культур, що зробить бізнес більш стійким і покращить продовольчу безпеку, а також сприятиме об’єднанню  мікро та малих суб’єктів господарювання», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки до 18:00, 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.  У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: РПЗ № 09. Більше інформації про проєкт за посиланням: http://surl.li/phvof