Головна Економіка Ще один кооператив на Жовківщині

Ще один кооператив на Жовківщині

240
0

У с. Крехові відбулося урочисте відкриття кооперативу "Агросвіт" у рамках реалізації проекту "500 успішних сімейних господарств". Захід відбувся за участі голови Львівської ОДА Олега Синютки та голови Жовківської РДА Надії Щур, партнерів та учасників Проекту і членів сільськогосподарських кооперативів.

"Члени кооперативу матимуть нагоду переконатися, що працюючи на власній ділянці, можна отримати хороші прибутки, — наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. — Вкладені у ці паї майже 100 тисяч гривень мають окупитися, і вже восени люди зможуть отримати вдесятеро більше і переконатися, що і в Україні можна достатньо заробляти".

Кооператив "Агросвіт" зареєстрований 25 травня цього року. Його учасники – жителі с. Крехова. На території кооперативу розпочинають посів моркви на площі 10 га та планують осінню посадку малини – 20 га.

Також гостям продемонстрували техніку, яку залучають до ро-боти. А для агролюбителів провели семінар на тему: "Вирощування моркви: технологія, агротехніка, умови".

Зазначимо, у рамках проекту "500 успішних сімейних господарств" проходить реєстрація 10 кооперативів, з яких 6 – вже зареєстровані. Серед них  "Агросвіт" (с. Крехів) та "Ягідна долина" (с. Деревня). Планують, що  цьогоріч членами кооперативів стануть 190 учас-ників, які оброблятимуть понад 240 га землі.

Наш кореспондент.