Головна Економіка Де можна проводити розрахункові операції без застосування РРО?

Де можна проводити розрахункові операції без застосування РРО?

124
0

Міністерство інфраструктури України наказом від 21.11.2014 року №590 затвердило Перелік товарів, при реалізації яких дозволяється проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій об'єктами поштового зв'язку в селах.

(Пункти 9 – 14 поширюються на діяльність об'єктів поштового зв'язку в селах з населенням не більше 1,0 тис. чоловік).