Головна Економіка Хліб для школярів Жовківського району від місцевого пекаря

Хліб для школярів Жовківського району від місцевого пекаря

1124
0

Хліб — один з найпоширеніших продуктів харчування, який завжди буде користуватися попитом у споживача. І ні для кого не секрет, що випічка хліба в усі часи вважалася прибутковою та стабільною справою. Такою вона залишається і в наш час.

На думку експертів, рентабельність виробів зі здобного і листкового тіста становить близько 60 %, що дуже привабливо для відкриття такого бізнесу, як міні-пекарня. У нашій країні, на відміну від європейських країн, ринкова частка міні-пекарень майже в три рази менша, а це важливий фактор для розвитку цього напрямку.

Уже понад 10 років у Надичах функціонує міні-пекарня. Це — ПП Р. Є. Покотицький, хлібо-булочний цех, що вже три роки поспіль виграє тендер на постачання хліба і булочок у всі навчальні, немало дошкільних закладів району, у Жовківську центральну районну лікарню та у низку продуктових крамниць.

Зі слів власника Романа Покотицького, у його приватному підприємстві працює вісім осіб. По три види хліба білого та житньо-пшеничного, булочки з маком, сиром власним спеціалізованим транспортом підприємство щоденно доставляє до замовників.

Запашного надичівського хліба пощастило спробувати й нам, журналістам часопису, хоча сфотографувати процес виготовлення продукту не вдалося — власник сказав, що працівники не бажають фотографуватися у робочому одязі. Дивно, адже професія пекаря — така шанована!

Настя ВІГУРИЦЬКА.