Головна Економіка Львівщина придбала військові державні облігації

Львівщина придбала військові державні облігації

72
0

Від початку російської агресії Львівщина активно долучається до захисту України на різних „фронтах”: у наданні притулку внутрішньо переміщеним особам, гуманітарної допомоги, організації волонтерства, логістики, транспортної інфраструктури.

Зрештою, військові з Львівщиною зі зброєю в руках захищають нашу незалежність.

Учора ж Львівщина придбала військові облігації для підтримки обороноздатності держави у військовий час. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОВА Олег Демків.

«Завдяки перевиконанню планових завдань обласного бюджету за доходами з’явилися додаткові кошти. Ми вирішили вибрати той варіант бюджетних «капіталовкладень», який максимально сприятиме наближенню нашої спільної перемоги — придбати військові облігації внутрішньої державної позики. 24 травня 200 мільйонів гривень з обласного бюджету пішли за цим призначенням.

Принагідно висловлюємо вдячність Уряду, Мінфіну та Державному казначейству за оперативний відгук на наші пропозиції щодо законодавчого спрощення процедури придбання облігацій та супроводження цього процесу», — зазначив Олег Демків.