Головна Економіка Львівщина – це потужний економічний і соціальний тил для Збройних сил України...

Львівщина – це потужний економічний і соціальний тил для Збройних сил України і для всієї країни, – Сергій Чернов

173
0

Заради перемоги ми всі об’єдналися: Збройні сили України, волонтери, органи влади, громадяни, щоб єдиним фронтом боротися проти російської агресії. Саме в єдності, в синергії української мудрості і професіоналізму – шлях до побудови України, про яку ми всі мріємо.

На цьому наголосив президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов у межах Форуму місцевого самоврядування.

«Про розвиток місцевого самоврядування треба говорити і під час війни, щоб закладати підвалини відновлення нашої України, наших регіонів і громад. Шлях від кандидата в члени ЄС до повноцінного членства в європейській сім’ї – ми подолаємо тільки розвиваючи місцеве самоврядування», – підкреслив Сергій Чернов.

За його словами, сучасна Європа – це політика регіоналістики, потужне місцеве самоврядування, розвинуте громадянське суспільство, демократія, верховенство права.

«Тому дуже важливо зараз розвивати міжрегіональні зв’язки з регіонами країн ЄС. Нам потрібні програми і проєкти не просто відбудови руїн, а створення нових можливостей для розвитку.

Європа повинна побачити в Україні своє майбутнє. Наші державні переваги, зокрема людські, логістичні, інфраструктурні ресурси, повинні стати перевагами європейської економіки. Словом, нам треба створити такі умови, щоб в нас повірили», – зауважив Сергій Чернов.

Президент Асоціації переконаний, що Львівщина має унікальну можливість розвивати транскордонне співробітництво та створювати нові робочі місця завдяки релокованому бізнесу.

«Львівщина – це потужний економічний і соціальний тил для Збройних сил України і для всієї країни. Потрібно сповна використати всі можливості, які має Львівщина», – підсумував Сергій Чернов.