Головна Економіка Львівщина за розміром середньої зарплати у першій десятці серед областей

Львівщина за розміром середньої зарплати у першій десятці серед областей

186
0

На Львівщині розмір середньомісячної зарплати становить 9955 грн. Порівняно з відповідним періодом 2019 року це більше на 9%.

Упродовж 5 місяців поспіль динаміка середньомісячної зарплати по Львівщині цілком ідентична загальноукраїнській динаміці.

»За розміром оплати праці Львівщина випереджає Україну в наступних галузях: водопостачання і поводження з відходами, будівництво, операції з нерухомим майном, освіта. В частині темпів зростання оплати праці порівняно з минулим роком ми кращі в постачанні електроенергії, газу та пари, водопостачанні і поводженні з відходами, будівництві, торгівлі, інформації та телекомунікаціях, фінансовій та страховій діяльності, операціях з нерухомим майном, діяльності у сфері адміністративного обслуговування, держуправлінні і обороні, освіті, мистецтві і спорті», – зазначив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків.

Порівняно з даними за попередній період (8 місяців) Львівщина за розміром середньої зарплати серед областей України перемістилася з 9-го на 8-ме місце. Поступаємося Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Київській, Миколаївській, Одеській і Полтавській областям.