Головна Економіка Львівська область продовжує лідирувати за програмою “Доступних кредитів 5-7-9%”

Львівська область продовжує лідирувати за програмою “Доступних кредитів 5-7-9%”

99
0

За регіональною класифікацією Львівщина продовжує лідирувати з виконання програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Про це повідомили у Міністерстві економіки України. 

Окрім Львівської області, лідерами залишаються також Харківська та Київська. А найактивнішими учасниками програми є представники сільського господарства (45%), торгівлі та виробництва (25%) та промислової переробки (17%).

Отож, за Програмою “5-7-9” бізнесу вже видали кредитів на 61,4 млрд гривень. Від старту програми банки-учасники видали 23 326 кредитів на загальну суму 61,4 млрд грн. З них майже 21 млрд грн – рефінансування попередньо отриманих позик, 7,7 млрд грн підприємці отримали на капітальні інвестиції та 32,5 млрд грн в якості антикризових кредитів на поповнення оборотних коштів.

За останній тиждень банки-учасники програми “Доступні кредити 5-7-9%” підписали 351 договір на суму майже 1 млрд грн. Зокрема, майже 796 млн грн від загальної суми укладених за останній тиждень угод складають антикризові кредити на поповнення оборотних коштів, а 96 млн грн – це видані уповноваженими банками угоди з рефінансування попередньо виданих кредитів.

Докладніше про те, як приєднатися до програми читайте за посиланням: https://bit.ly/3rfPmX7