Головна Економіка Львівська область у п’ятірці лідерів програми Доступна іпотека 7%

Львівська область у п’ятірці лідерів програми Доступна іпотека 7%

161
0

Станом на 4 жовтня поточного року уповноважені банки з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписали 903 кредитних договорів на загальну суму 776,59 млн грн, при чому як на первинному (24,27%), так і вторинному (відповідно – 75,73%) ринках. Таким є показник по Україні.

Загалом до уповноважених банків надійшло 1287 заявок на участь у програмі на загальну суму 1112,21 млн грн, з яких 23,89% становить первинний ринок і 76,11% – вторинний.

У Програмі задіяні 23 регіони, у тому числі м. Київ. Згідно з поданими громадянами заявками на отримання кредитів, найактивнішими регіонами у минулому тижні були:

– м. Київ (33,4 %);

– Київська обл (30,9 %);

– Харківська обл (6,4 %);

– Львівська обл (6,0 %);

– Рівненська обл (4 %);

– інші (19,3%).

Приріст порівняно з даними початку минулого тижня становить: +4% – кількості кредитів та +4% – суми кредитів; +3% – кількості заявок та +3% – суми заявок.

Загалом у програмі беруть участь 17 уповноважених банків. Банки, що долучилися до держпрограми, продовжують удосконалювати власні процедури іпотечного кредитування згідно з умовами Програми, розробляють інформаційні матеріали для потенційних позичальників, проводять навчання персоналу тощо.

Увагу потенційних позичальників звертають на те, що саме банк приймає рішення стосовно видачі кредиту, використовуючи власну методологію оцінки платоспроможності потенційного позичальника.

Нагадаємо, що запуск «Доступної іпотеки 7%» відбувся 1 березня на виконання ініціативи Президента України Володимира Зеленського.

З переліком уповноважених банків та умовами програми можна ознайомитись за посиланням.