Головна Економіка Львівська ОВА пропонує відновити стабілізаційні дотації з державного бюджету обласним

Львівська ОВА пропонує відновити стабілізаційні дотації з державного бюджету обласним

151
0

Департамент фінансів обласної військової адміністрації продовжує працювати над покращенням показників місцевих бюджетів на 2023 рік.

В умовах воєнного стану, спаду економіки, скасування в наступному році оподаткування податком на доходи фізичних осіб грошового забезпечення та інших виплат військовослужбовцям, значно зростуть диспропорції фінансової спроможності місцевих бюджетів.

За цих умов надзвичайно важливим є забезпечення безперебійного функціонування установ і закладів бюджетної сфери, комунальних підприємств і задоволення життєво необхідних потреб мешканців територіальних громад області – зазначають у департаменті.

Тож для покриття таких диспропорцій Львівська ОВА пропонує відновити у 2023 році надання обласним бюджетам з державного стабілізаційної дотації та розподіляти її обласним військовим адміністраціям згідно з затвердженим порядком.

Відповідні пропозиції з цього питання надіслали Кабінету Міністрів України та Міністерству фінансів України для врахування під час формування  показників проєкту Державного бюджету України на 2023 рік.