Головна Економіка Міндоходівці Жовківщини сприяють підвищенню податкової культури

Міндоходівці Жовківщини сприяють підвищенню податкової культури

195
0

«Свобода означає абсолютне верховенство прав людини»

Франклін Рузвельт

Жовківські податківці активно долучились до проведення Всеукраїнського тижня права, під час якого відбулась низка різнопланових подій, спрямованих на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи людини і громадянина та набуття навичок у їх застосуванні.

На інформаційних стендах ДПІ у Жовківському районі розміщено інформацію щодо прав та обов'язків платників податків та контролюючих органів. Крім цього, працівниками інспекціЇ надавалася правова допомога громадянам та платникам податків через мережу громадських приймалень та Центрів обслуговування платників.

Метою проведення вказаних заходів є підкреслення ролі інституту прав людини, звернення уваги громадськості на необхідності дієвих механізмів їх гарантії. Також проаналізовано історію законодавчого закріплення основних прав і свобод людини і громадянина в Україні та участь нашої держави в процесі міжнародного співробітництва з реалізації прав людини та громадянина. Таким чином органи доходів і зборів сприяють підвищенню рівня податкової культури населення.

Заступник начальника  ДПІ

у Жовківському районі

ГУ Міндоходів у Львівській області                             Ю. Б. Гнідець