Головна Економіка Міський голова Жовкви взяв участь у конгресі Energy Efficiency Award у Берліні

Міський голова Жовкви взяв участь у конгресі Energy Efficiency Award у Берліні

190
0
міський голова Петро Вихопень та директор ТІЦ Любомир Кравець взяли участь у конгресі Energy Efficiency Award у Берліні

Нещодавно  міський голова Петро Вихопень та директор ТІЦ Любомир Кравець взяли участь у конгресі Energy Efficiency Award у Берліні, який організовувало Німецьке енергетичне агентство за підтримки Федерального міністерства Німеччини з навколишнього середовища.

Це європейський захід високого рівня, який покликаний відмічати та поширювати кращу практику у сфері енергозбереження та енерго-ефективності.

Місто Жовква ще в середині літа подало заявку на конкурс кращих концепцій. Серед більш як ста претендентів було обрано три, які отримали право поборотись за приз публіки. Серед цих трьох номінантів було і наше місто.

Важливо, що призера обирає публіка живим голосуванням за результатами презентації концепції. Жовква отримала найбільшу підтримку з значним відривом! За три хвилини промови, наші хлопці зуміли передати суть і важливість впровадження енергетичної концепції у Жовкві, створення енергоефективного району, роль цих досягнень для міста та країни загалом. Міністр Німеччини також особисто відзначив Жовкву та привітав із таким результатом.

Цей приз хоч і не значний у фінансовому плані, проте відкриває нові можливості для нашого міста, нові партнерства та нові проекти.

 

Наш кореспондент