Головна Економіка На Львівщині роздали техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

На Львівщині роздали техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів

251
0

Протягом останніх трьох місяців Обласна асоціація місцевих рад “Ради Львівщини” координує на Львівщині програму «Допомога тимчасовими засобами для зберігання зерна».

Як розповів виконавчий директор Асоціації Данило Сороковий, фермери з різних куточків України отримали  техніку для завантаження та розвантаження зернових рукавів. Понад 15 одиниць техніки було видано на Львівщині, зокрема розвантажувачі, завантажувачі, бункери.

Попередньо ФАО та Мінагрополітики проводили реєстрацію, яка відбувалася у два етапи: перший етап передбачав саму  реєстрації отримувачів обладнання; другий етап – відбір кінцевих одержувачів обладнання за вибором сільськогосподарських виробників, що раніше отримали зернові рукави від ФАО.

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України у минулому році розпочали реалізацію програми забезпечення аграріїв засобами тимчасового зберігання зерна (зерновими рукавами).

Завдяки підтримці урядів Канади, Японії та Minderoo Foundation, українські фермери отримають понад 30 000 зернових рукавів ємністю 200 тон кожен, що покриває 30 відсотків національного дефіциту зерносховищ.