Головна Економіка На Львівщині розпочали реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства

На Львівщині розпочали реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства

131
0

На фінансову підтримку сільського господарства у Львівській області з обласного бюджету у поточному році виділили понад 34 млн грн.

Департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА повідомляє, що 20 січня 2023 року розпочинається прийом заявок та документів на участь в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

На фінансову підтримку сільського господарства у Львівській області з обласного бюджету у поточному році виділили 34,2 млн. грн. Кошти спрямовуватимуть на такі заходи:

  • Фінансова підтримка шляхом компенсації відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу;
  • Фінансова підтримка на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів: на реалізацію бізнес планів у галузі сільського господарства; на реалізацію бізнес-планів із створення (придбання) об’єктів для зберігання, заморозки, переробки та передпродажної підготовки сільськогосподарської продукції;
  • Фінансова підтримка шляхом часткової компенсації вартості насіння;
  • Фінансова підтримка у вигляді дотації за приріст поголів’я корів;
  • Фінансова підтримка у сфері органічного виробництва у вигляді бюджетної субсидії на одиницю оброблювальних угідь.

Право на фінансову підтримку мають суб’єкти підприємництва – юридичні особи або фізичні особи – підприємці, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції.

З умовами програми та формою заявки, які подають для участі в Комплексній програмі, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Львівської обласної військової адміністрації (сторінка Департаменту в рубриці «Корисна інформація»).

Отримати консультацію щодо участі в Комплексній програмі можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, + 38 (066) 718 09 18, +38 (067) 802 85 20, +38 (067) 609 36 06.