Головна Економіка На Львівщині підписали Меморандум про співробітництво в космічних та оборонних сферах

На Львівщині підписали Меморандум про співробітництво в космічних та оборонних сферах

138
0

25 липня, на базі Державного підприємства «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» відбулася координаційна нарада провідних підприємств та установ космічної та оборонної сфери Львівського регіону, а також керівництва Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля.

Участь у заході взяла т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації Марта Бухтіярова.

Зазначимо, що у межах заходу презентували проекти ДП «КБ «Південне».

Також підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво підприємств Львівського регіону та Державного підприємства«Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля в космічних та оборонних сферах.

Довідково:

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» було створено в 1954 році на базі конструкторського відділу Південного машинобудівного заводу з метою створення для Збройних Сил стратегічних ракетних комплексів з балістичними ракетами на висококиплячих компонентах ракетного палива. Воно діяло на чолі кооперації з організацій-розроблювачів ракетних систем і елементів ракетних комплексів.

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» є одним з найвідоміших і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств з розроблення ракетно-космічної техніки.Цей авторитет базується на унікальному досвіді у створенні ракетно-космічної техніки, набутому за більше ніж 60 років існування підприємства, і підкріплюється вмінням розвиватися у сучасних економічних і політичних реаліях, гнучко реагуючи на потреби світового космічного ринку.

Зусиллями колективу КБ «Південне» і організацій-партнерів було створено дев’ять типів космічних ракет-носіїв, з використанням яких здійснено близько 500 запусків і виведено на орбіти більше 1 100 космічних апаратів.

В активі КБ «Південне» велика кількість успішних розробок космічних транспортних систем, багато з яких стали досягненнями світового рівня. До них можна віднести, наприклад, створення екологічно чистого ракетно-космічного комплексу «Зеніт», який характеризується високою надійністю, повною автоматизацією підготовки та пуску ракети-носія, високою точністю виведення космічних апаратів на орбіти.