Головна Економіка На Львівщині відбудеться форум «Укрлегпром: промисловий діалог уряду з підприємствами легкої промисловості»

На Львівщині відбудеться форум «Укрлегпром: промисловий діалог уряду з підприємствами легкої промисловості»

131
0

У четвер, 7 червня, відбудеться форум «Укрлегпром: промисловий діалог уряду з підприємствами легкої промисловості». В межах заходу порушать актуальні питання галузі, а також відзначать кращих працівників легкої промисловості.

Серед питань дискусій – стратегія розвитку легкої промисловості: формування і реалізація, Львівська область – лідер галузевого виробництва, синхронізація системи освіти для ринку праці легкої промисловості, кадрове забезпечення індустрії у західних регіонах, експортні можливості та ризики ЗВТ для вітчизняних виробників, перспективи та виклики щодо формування внутрішнього ринку, інновації у виробництві панчішно-шкарпеткової продукції. Також під час форуму відзначать кращих працівників легкої промисловості.

Участь у заході візьмуть керівники підприємств легкої промисловості України, галузевих закладів освіти всіх рівнів акредитації, представники громадських організацій, експерти, науковці, керівники  центральних органів виконавчої влади у сфері податкової, митної, соціальної та промислової політики, економічного розвитку та торгівлі.

Початок заходу о 12:00 год у приміщенні готелю «Соната» (м. Львів, вул. Морозна, 14)