Головна Економіка На Львівщині у березні 2019 року виявили 28 неналежно оформлених працівників

На Львівщині у березні 2019 року виявили 28 неналежно оформлених працівників

226
0

Як повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Львівській області на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.09.2018 № 649-р ,,Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” проводяться фактичні перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників.

Протягом березня 2019 року ГУ ДФС у Львівській області проведено фактичні перевірки щодо дотримання трудового законодавства, за результатами яких виявлено трудові відносини з 28 неналежно оформленими працівниками.

Матеріали заходів скеровано на адресу ГУ Держпраці у Львівській області для прийняття рішення згідно з чинним законодавством (з 01.01.2019 р. фінансова санкція за одного неоформленого найманого працівника – 125190 гривень).

Головне управління ДФС у Львівській області звертається до найманих працівників, які не уклали трудовий договір з роботодавцем, на підприємстві не ведеться табель обліку робочого часу, заробітна плата виплачується без її документування та нарахування – виплати проводяться ,,у конвертах”, найманому працівнику відомо, що він працює ,,неофіційно”, повідомляти про такі факти органи ДФС. Офіційне працевлаштування для найманого працівника –  це гарантія роботодавцем соціальних, економічних, трудових та інших прав працівника, зокрема, право на відпустку, оплату тимчасової непрацездатності включаючи догляд за хворою дитиною, соціальне страхування, достроковий вихід на пенсію (якщо робота пов’язана з шкідливими умовами праці). Без офіційного працевлаштування втрачається страховий стаж, необхідний для виходу на заслужений відпочинок та гідний розмір пенсії в майбутньому. Внесок кожного громадянина у розвиток своєї країни – сплачені податки та збори.

Наймані працівники можуть повідомляти про факти порушень податкового законодавства з боку роботодавців на ,,гарячу лінію” ДФС за телефоном: 0-800-501-007.