Головна Економіка На відновлювальні роботи внаслідок завданих негодою збитків мерія Львова скерує майже 21...

На відновлювальні роботи внаслідок завданих негодою збитків мерія Львова скерує майже 21 мільйони гривень

83
0

Вчора в мерії Львова відбулось позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо необхідності проведення невідкладних аварійно-відновлювальних робіт внаслідок збитків, завданих негодою, яка трапилась наприкінці червня. Йдеться про 39 об’єктів, які під час буревію зазнали пошкоджень, а тому потребують відновлення.

«Завершилось засідання міської комісії ТЕБ і НС, де розглядали питання щодо наслідків буревію, який відбувався у Львові 25 червня. Зокрема, розглянули 39 питань – це документи, які були подані щодо тієї шкоди, яку завдав буревій. Тобто розглядали кожен окремий випадок: десь це зірваний дах, десь аварійність елементів даху чи елементів будинку, десь це повалені дерева. І по кожному питанню було прийнято рішення.

Загалом сьогодні комісія прийняла рішення, що 20 млн 858 тис грн зі спецфонду буде скеровано на ліквідацію наслідків цієї негоди. Надалі після сьогоднішнього рішення, коли воно буде опубліковане, має бути ще засідання бюджетної комісії, рішення виконавчого комітету, і тоді вже безпосередньо розпорядники мають змогу звертатися за коштами для проведення тих необхідних ургентних робіт, які буде потрібно зробити. Ця документація пройшла аналіз управління контролю і аудиту й після того було відкориговано всі необхідні суми, які сьогодні розглянули на комісії, і прийняли рішення щодо подальших конкретних кроків для ліквідації наслідків буревію», – прокоментував Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Зокрема, йдеться про відновлення елементів 29 покрівель житлових будинків, елементів 2 покрівель побутових приміщень та елементів даху міської Ратуші, відновлення підпірної стінки біля одного із житлових будинків, відновлення об’єктів електричної мережі вуличного освітлення та світлофорного об’єкту, які були виведені з ладу, відновлення елементів благоустрою, а також щодо ситуацій, що трапились внаслідок падіння аварійних дерев.

Загалом йдеться про 39 об’єктів, які потребують невідкладних аварійно-відновлювальних робіт. Загалом на ці аварійно-відновлювальні роботи з міського бюджету необхідно скерувати понад 20,8 млн грн.

Зазначимо, сьогодні виконком також прийняв рішення виділити із резервного фонду 1,8 млн грн на ремонт аварійного колектора на вул. Винниченка.

відео: Андрій Андрух

Протокол