Головна Економіка На Жовківщині меблева компанія садить ліс

На Жовківщині меблева компанія садить ліс

779
0

Меблева компанія садить ліс для майбутніх дерев’яних шедеврів

Чому лісівники заготовляють деревину, пояснювали вже не ми, а розповідали нам.

Представники компанії Нarts, яка виготовляє меблі із дерева, на один день змінили свій вид діяльності та приїхали у Шклівське лісництво, що належить до ДП “Рава-Руське лісове господарство”. Мета візиту — незвичайна: подарувати життя саджанцям дуба звичайного і побачити, звідки беруть початок їхні дерев’яні вироби, та посадити ліс для наступних поколінь, які також будуть творити шедеври із дерева.

Багато хто навіть не задумується, що найдовша тривалість життя дерев — у вигляді вже дерев’яних виробів. Так стверджують наші гості: «Дерево росте 80-100 років, а після заготівлі воно стає довговічним матеріалом, який може прослужити не одну сотню років. Безліч старовинних дерев’яних церков і будинків — тому доказ. Помиляються ті люди, які думають, що, якщо лісівник заготовив деревину, то він знищив її. Заготовляючи деревину, лісівники дають їй ще одне життя, адже меблі з натурального дерева — це не одноразова покупка, а інвестиція на довгі роки для всієї родини!».

Посаджені молоді деревця вже ростуть, і якщо наші гості так само якісно і відповідально виготовляють меблі, як садили ліс, то ми впевненні, якість виробів у них неперевершена! 

 

Пресслужба

ДП «Рава-Руське ЛГ»