Головна Економіка На Жовківщині територіальні громади об’єдналися для реалізації проекту з благоустрою

На Жовківщині територіальні громади об’єдналися для реалізації проекту з благоустрою

301
0

Угода для блага громад

Шлях до спроможності громад включає активний діалог та плідну співпрацю між громадами, що з користю використовують свої повноваження та ресурс. Надання населенню якісних послуг у всіх сферах суспільного життя в у мовах децентралізації набуває особливого змісту.

Минулого тижня  між Куликівською селищною та Артасівською, Великодорошівською, Надичівською, Смереківською, Грибовицькою сільськими й Дублянською міською радами було підписано договір про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту з «Придбання спецтехніки з навісним обладнанням для належного забезпечення благоустрою населених пунктів у громаді».

Очільники громад — Ліля Бова, Василь Гнот, Василь Кирилюк, Ольга Драган, Богдан Стахів, Ігор Питель та Василь Попович — добре розуміють, що вони вже зробили перший важливий крок на шляху до поставленого завдання — втілення у життя муніципального проекту, що у випадку його виграшу дасть можливість громадам утримувати в належному стані дороги у своїх населених пунктах.