Головна Економіка Впродовж 2019 року у Жовківському районі заплановано відкрити три модульні амбулаторії

Впродовж 2019 року у Жовківському районі заплановано відкрити три модульні амбулаторії

327
0

7 лютого у Жовківській РДА відбулась нарада з лікарями первинної ланки Жовківського району.

У заході взяли участь голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур, заступник голови Жовківської РДА Юрій Дубневич, директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців, головні лікарі та медпрацівники закладів охорони здоров’я району.

З доповіддю перед учасниками наради, в якій були проаналізовані досягнення медичної галузі у 2018 році та перспективи на 2019 рік, виступив директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ» Ігор Шевців. У 2018 році для реалізації медичної реформи було закуплено комп’ютерну техніку на суму 365,7 тис. грн, у с. Боянець відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини, проведено капітальний ремонт ФАПу с. Хитрейки, реконструкцію ФАПу у с. Нове Село.

Впродовж 2019 року у Жовківському районі заплановано відкрити 3 модульні амбулаторії ЗПСМ у селах Сулимів, Замок та Великі Грибовичі.

В свою чергу голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур подякувала медпрацівникам Жовківщини за їхню працю, порекомендувала сімейним лікарям району пришвидшити підписання декларацій з пацієнтами та допомогти отримати ліки одиноким та важкохворим людям по програмі «Доступні ліки» шляхом налагодження кращої комунікації з ними. Окрім того, голова РДА виразила стурбованість питанням надання екстреної (швидкої) медичної допомоги на території Жовківського району та висловила готовність підняти дане питання на обласному рівні.

Також на нараді піднімалось питання підписання декларацій загалом у районі та в розрізі сімейних лікарів, реалізації програми реімбурсації, роботу та надання приміщень поліклінічного відділення Жовківської ЦРЛ в оренду та стану виконання урядової програми «Доступні ліки». Також присутні заслухали доповіді заступника директора з материнства і дитинства КНП «Жовківська ЦРЛ» Марії Аврамець про ситуацію із вакцинацією по кору та голови профспілкової організації медичних працівників Жовківського району Володимира Боровика «Колективний договір – основа соціально-економічного партнерства».

Нарада з лікарями первинної ланки

Нарада з лікарями первинної ланки