Головна Економіка Про якість обслуговування платників податків у Жовківському районі

Про якість обслуговування платників податків у Жовківському районі

315
0

Нещодавно в ДПІ У Жовківському районі відбулась зустріч заступника начальника інспекції Юрія Богдановича Гнідця з представниками  малого та середнього бізнесу району, яка відбулась в приміщені ДПІ.

Юрій Богданович зазначив , що робота податкової інспекції спрямована на відкритий конструктивний діалог з бізнесом, адже завдяки підприємствам наповнюються бюджети усіх рівнів. Задля збільшення бюджетних надходжень має зростати якість обслуговування платників податків: мінімізація документообігу, простота та зручність процедур реєстрації, сплати податків, звітування, впровадження новітніх технологій, які дають змогу обслуговувати платників дистанційно, зменшення часу на адміністрування платежів, впровадження різноманітних електронних сервісів.

Одним із вагомих нововведень є створення Центрів обслуговування платників податків. Перевагою таких сервісних Центрів є компактність та зручність, платник має можливість швидко та якісно отримати необхідну послугу чи інформацію. Про їх ефективність свідчать і результати роботи.  Юрій Богданович коротко поінформував присутніх про роботу.електронних сервісів, та  ще раз нагадав платникам податків про можливість отримати  безкоштовно ключі електронного цифрового підпису для звітування засобами Інтернет.

Приємно зазначити, що на зустріч прийшли і молоді підприємці-початківці, які підтримували діалог, та стали найактивнішими учасниками.

Заступник начальника  ДПІ
у Жовківському районі
ГУ Міндоходів у Львівській області                             Ю. Б. Гнідець