Головна Економіка В Дублянах триває будівництво магістрального водогону

В Дублянах триває будівництво магістрального водогону

215
0

Перебуваючи з робочою поїздкою у Жовківському районі, голова Львівської ОДА Максим Козицький спільно з головою Жовківської райдержадміністрації Романом Черніховським ознайомилися із будівництвом магістрального водопроводу до міста Дубляни.

23 квітня розпочали роботи з укладання труб в рамках проекту «Будівництво магістрального водопроводу від села Великі Грибовичі до міста Дубляни». Попри карантин роботи розпочалися, як тільки це дозволили погодні умови. Цього року в бюджеті міста передбачено 2,5 мільйони гривень на водопровід. Також, за словами міського голови Дублян, вдасться додатково скерувати ще 2,5 мільйони при перегляді бюджету у першому півріччі 2020 року. Загальна вартість проекту становить 20,5 млн грн.

Станом на сьогодні виконали роботи на 1,5 млн грн. Відтак, проклали 600 метрів трубопроводу. При будівництві використовують двошарові труби найновішого покоління з гарантійним терміном експлуатації 100 років. Зазначимо, чисельність населення міста Дубляни складає понад 11 тис осіб (в тому числі студенти). З них близько 7 тис забезпечені централізованим водопостачанням.

Після завершення будівництва водопровід буде підведено до існуючих мереж із подальшим розгалуженням. Загалом розрахункова потужність нового водопроводу передбачена на 30 тис мешканців.