Головна Економіка Партнерський діалог за «круглим столом» у Жовкві

Партнерський діалог за «круглим столом» у Жовкві

522
0

В ДПІ у Жовківському районі в черговий раз відбулась зустріч за «круглим столом» за участі  начальника ДПІ Богдана Звізла, першого заступника голови Жовківської РДА Богдана Стахіва та  представників малого та середнього бізнесу.

Богдан Йосипович коротко ознайомив присутніх із змінами у законодавстві, зауважив, що сьогодні  ми повинні, як ніколи, працювати разом , розуміти один одного, дотримуватись термінів сплати податків. Справно  та легалізавано виплачувати заробітну плату,

Проінформував роботодавців про недопустимість та можливі правові наслідки через використання робочої сили з порушенням трудового законодавства, а також наголосив про  важливість для них оформлення трудових відносин належним чином.

Під час зустрічі розглядалося питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати найманим працівникам і легалізації трудових відносин між суб’єктами господарювання і працівниками.

Представники бізнесу запевнили учасників зустрічі у збільшені заробітної плати на своїх підприємствах,  до рівня середньообласного показника, а  місцеві фермери пообіцяли створити нові робочі місця вже зараз.

Богдан Стахів подякував за розуміння та співпрацю, та запросив гостей приходити частіше, аби спільно вести  діалог і у майбутньому.

Начальник ДПІ у Жовківському районі Головного управління ДФС у Львівській області Б.Й. Звізло