Головна Економіка Підприємці Львівщини впродовж трьох днів опановували методику дизайн мислення

Підприємці Львівщини впродовж трьох днів опановували методику дизайн мислення

126
0

20-22 жовтня відбувся воркшоп з практичного використання концепції дизайн мислення, де представники малого та середнього бізнесу отримали навички використання найуспішнішої світової методики створення інновацій.

Дизайн-мислення це людино-центричний підхід до створення інновацій, що обʼєднує потреби клієнтів, можливості технологій та бізнес-потенціал ідей. За принципом цієї методики працюють компанії Facebook, Google, Apple, Procter&Gamble, Samsung, IBM, IKEA.

«Воркшоп має допомогти підприємцям обʼєднатися, змінити підхід до роботи команди та зрозуміти просту істину – кожен може більше. Переконаний, що дану методику вдасться успішно інтегрувати в український бізнес», – зазначив директор Інвест офісу Тарас Єлейко.

Впрдовж воркшопу учасники вирішували реальні проблеми компаній, брали інтерв‘ю, аналізували інсайти, генерували ідеї та будували прототипи. Вчилися на практиці відштовхуватися від потреб своїх клієнтів, дивитися на власний продукт очима користувачів, формувати кроки вирішення їх больових точок.

«Для мене стало відкриттям, що круті ідеї не виникають самі по собі. Вони народжуються шляхом плідної праці команди за існуючими методиками та алгоритмами. Зараз я розумію, що варто змінити у роботі своєї команди, щоб дійти до успіху», – учасник воркшопу Ігор Коротун.

Тренер воркшопу – Олександр Акименко – підприємець, консультант і викладач, засновник консалтингової компанії «Yes&Design», компанії «Платформедіа», JSK Fellow у Стенфорському університеті зі стратегічного менеджменту, підприємництва, включаючи теми підривних інновацій, дизайн-мислення, венчурних інвестицій та підприємницьких екосистем.

Захід організував Інвест офіс в межах проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівської ОВА, Львівської міської ради та Українського католицького університету.