Головна Економіка За наслідками контрольно-перевірочної роботи жовківські податківці донарахували майже 6 млн. грн.

За наслідками контрольно-перевірочної роботи жовківські податківці донарахували майже 6 млн. грн.

225
0

З метою попередження порушень податкового законодавства та збільшення надходжень до бюджету, підрозділом податкового аудиту  ДПІ у Жовківському районі особлива увага приділяється проведенню перевірок ризикових суб’єктів господарювання. Ставиться акцент на якісному проведенні документальних перевірок та належному документуванні встановлених порушень.

Разом з тим, податківці дотримуються встановленого мораторію на проведення перевірок. Нагадаємо, що п.3 р.ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 28 грудня 2014 року №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичнихосіб – підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

То ж кількість перевірок за сім місяців поточного року порівняно з відповідним періодом минулого року  зменшилась на 59 %. Зокрема, минулого року  було проведено 67 контрольно-перевірочних заходів, а цього року  – 40. Донарахована сума за актами документальних перевірок з початку року  склала 5,9 млн.грн, сплачено – 0,7 млн. гривень.