Головна Економіка Понад півтори тисячі учасників беруть участь у конференції про ІТ-сферу від Львівського...

Понад півтори тисячі учасників беруть участь у конференції про ІТ-сферу від Львівського ІТ Кластера

100
0

Упродовж двох днів, 18-19 травня, під час онлайн конференції IT Future Conf 10 топпредставників галузі розкажуть про перспективи, які відкриває ІТ-індустрія, секрети побудови успішної кар’єри та найкращі навчальні програми для тих, хто хоче реалізувати себе в ІТ.

Сьогодні учасників, яких зареєструвалось понад півтори тисячі, привітав начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Наша співпраця з Львівським ІТ Кластером є дуже продуктивною. Ми реалізовуємо потрібні в час війни для нашої держави проєкти. Зокрема, це «Vision» – безпековий проєкт, який допомагає нашим правоохоронним органам працювати із ДРГ-групами, злочинністю, швидко виявляти та передавати інформацію для розкриття злочинів. Інший важливий проєкт – «Шось летить», який допомагає протиповітряній обороні аналізувати наявність в небі ворожих об’єктів та ефективніше знешкоджувати їх. Проєкт «Sky», який допомагає ПВК «Захід»  переоснащувати свою систему та візуалізувати ті об’єкти, які є в небі, і швидше  реагувати на них», – наголосив Максим Козицький.

Він акцентував, що українські фахівці ІТ-галузі – одні з найкращих в світі, а Львівщина є найсильнішою областю у розвитку цієї індустрії.

«Це підтверджує величезна кількість бакалаврських програм, створених завдяки роботі ІТ Кластера, вони дають змогу здобувати сучасну освіту.  Приємно бачити тут багато молоді, дітей, для яких ми всі працюємо. Знаєте, бути українцем і житии у нашій державі – це дуже поважно. За вами – майбутнє, залишайтесь тут, навчайтесь в наших університетах. Бажаю вам жаги до знань, вірте у нашу армію, Україну та у власні сили. Бо саме ця  віра допомагає досягати висот», – звернувся до учасників конференції Максим Козицький.

Керівник Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський зазначив, що завдяки онлайн-формату долучитися до IT Future Conf змогли учасники з різних куточків України та світу.

Учасники ІT Future Conf зможуть дізнатися більше про особливості та перспективи, які відкривають такі напрями:

 • Data Science
 • Cybersecurity
 • Hardware Engineering and Robotics
 • DevOps and Project Management
 • Artificial Intelligence
 • UI/UX Design
 • Software Engineering
 • Internet of Things
 • Human resources (HR)

«Спікери ІT Future Conf – це люди, які колись так само не знали ким стануть, коли виростуть. Проте, обрали техіндустрію і сьогодні працюють у компаніях, послугами та продуктами яких користуються у всьому світі. Спікери розкажуть, як втілити мрію про ІТ в реальність. Зокрема, про особливості ІТ-спеціальностей та куди варто вступати, аби їх здобути», – розповів Степан Веселовський.

Серед спікерів ІT Future Conf:

 • Роман Карпюк із SoftServe. Він розповість про надзвичайно актуальний напрям Кібербезпека;
 • Ярослав Жмихов з компанії Otakoyi розкаже про UI/UX-дизайн та з чого почати шлях в цій сфері;
 • Олег Місько із SoftServe дасть широкий огляд на галузь Machine Learning.