Головна Економіка ПП «Рома» — лідер у будівництві доріг обласного масштабу

ПП «Рома» — лідер у будівництві доріг обласного масштабу

895
0

Саме так можна сказати про найкраще підприємство Жовківщини, яке активно будує і ремонтує автомобільні шляхи державного та місцевого значення. Створена ще на початку дев’яностих, ця успішна компанія динамічно розвивається, вчасно сплачує податки та впевнено крокує вперед.

ПП «Рома» постійно на шляху самовдосконалення: йде в ногу з
часом, освоює й застосовує на практиці нові технології ремонту та
будівництва  автошляхів, щороку оновлює парк техніки найсучаснішими машинами, приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації працівників.

Наявність сучасної техніки, потужна виробнича база та чудова команда висококваліфікованих спеціалістів дозволяють компанії успішно виконувати дорожньо-будівельні роботи в різних районах області.

До реконструкції автомобільних доріг Жовківщини цьогоріч прикута увага не лише розпорядника коштів — облдержадміністрації та райдержадміністрації, а й голів населених пунктів і самих жителів, підприємців, які ведуть безпосередньо діяльність на конкретних сільських територіях.

Завдяки правильно збалансованому підході до вирішення болючої проблеми у всіх населених пунктах як Жовківського району, так і за його межами, її вдається вирішувати. Так, найбільш  проблематичніші  дороги району отримали шанс на життя. За сім місяців поточного року відремонтовано понад 7,5 км доріг суцільному новому асфальті. Любеля-Крехів (Кунин) — 700 м; Воля Гамулецька-Малі Підліски (Ситихів) — 700 м; Воля Гамулецька-Малі Підліски (В. Гамулецька) — 1 км; Жовква Мокротин-Сулимів (Надичі) — 2 км. Тривають роботи Сопошин-Мацошин — 3 км. У результаті значно покращилися умови руху транспорту: проїзд став безпечнішим і комфортним. До речі, щоб зробити саме цей відрізок автошляху, лобіювання було і
від голови сільської ради, із обласного бюджету, і підприємця «Варіо-курчата», і самих жителів. Значний обсяг робіт із застосуванням інноваційних технологій і матеріалів виконано підприємством  і в Раві-Руській, Річках, Дублянах.

Принагідно зауважити, що, аби втримати фірму, підприємство змушене працювати не тільки  в Жовківському районі, а й в інших. Зокрема, високо оцінені роботи на об’єктах м. Яворова. Про це говорять численні відгуки місцевих жителів та подяка від самого мера Яворова (на світлині).

У транспортному парку ПП «Рома» є все необхідне для продуктивної роботи: найкращі машини та механізми. Встановлено GPS обладнання, яке дозволяє відстежувати  їх пересування, цілодобово контролювати заправку пального та інспектувати роботу працівників.

Щорічно парк техніки оновлюється та розширюється.

Так, цього року компанія закупила трактори, косарки, мульчиватори, подрібнювачі гілок, автомашини для обслуговува-ння бригад, довозу людей до місця праці. А ще оновили парк Євро-6 (екологічно чиста техніка).

Як зазначають керівники фірми Роман Демчина та Олег Гель, приємнно, що на сьогоднішній день із приватним підприємством рахуються такі провідні фірми, як «Фогель», «Катерпиллер», асфальтобетонний завод «Аман» тощо.

ПП «Рома» — це велика та міцна родина, що спрямовує свої зусилля на досягнення найвищих результатів. Це команда професіоналів, які постійно вдосконалюють свої фахові знання. Щоразу, якщо випадає нагода, беруть участь у міжнародних виставках, семінарах, конференціях, аби запозичити чи придбати нове для свого підприємства. Це справжній лідер дорожньої галузі Львівщини, який здатний виконувати роботи будь-якої складності з будівництва, реконструкції, капітального і поточного ремонту автомобільних доріг.

Сьогодні усі кошти, які надходять згідно з виграними тендерами й укладеними договорами, освоюються в повному обсязі. Тож відпочивати ніколи, як запевняють керівники фірми, адже їх знову чекає новий об’єкт.

Зоряна ГУМНИЦЬКА

P.S. «Хотілося б, щоб усі органи місцевого самоврядування працювали на покращення дорожнього покриття у межах своєї компетенції. Будуть «дорожні артерії» в хорошому стані, будуть і від-повідно інвестори, а там і наповнення бюджету, — резюмує керівник ПП «Рома» Роман Демчина. — А ще душа болить, що немає з боку керівництва міста Жовкви конструктивного діалогу з нами. Мати в місті свій власний асфальтний завод, дві дорожні організації  і ні однієї вулиці не зробити !?».