Головна Економіка Право на автоматичне відшкодування ПДВ мають…

Право на автоматичне відшкодування ПДВ мають…

259
0

Відповідно до п.п. 200.22 ст.200 Податкового кодексу України, з 1 січня 2014 року камеральна перевірка податкової звітності платників податків, які мають позитивну податкову історію, проводиться протягом 5 календарних днів з дня подання податкової декларації.

Платники податків, які протягом попередніх 36 послідовних місяців відповідають критеріям, які затверджуються Кабінетом Міністрів України, вважаються такими, що мають позитивну податкову історію.

До платників із позитивною податковою історією відносять платників податків, які впродовж попередніх 36 послідовних місяців відповідали таким критеріям: відсутність анульованого свідоцтва ПДВ, своєчасність подання звітності з ПДВ, відповідність критеріям для автоматичного відшкодування в періоді подання заяви про повернення від’ємного значення.

Такі камеральні перевірки є невід’ємною процедурою відшкодування ПДВ.

Підтвердження статусу платника податків з позитивною історією щомісячно проводиться в автоматичному режимі, відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 25.01.2012 року № 73 «Про затвердження критеріїв, у разі відповідності яким платник податків на додану вартість уважається таким, що має позитивну податкову історію.

ДПІ у Жовківському районі Головного управління Міндоходів у Львівській області