Головна Економіка Правила видачі ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном

Правила видачі ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном

236
0

Жовківські податківці повідомляють, що наказом ДФС України від 14.04.2017 р. № 266 внесено зміни до рекомендацій щодо організації роботи головних управлінь ДФС України із прийняттям документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютютновими виробами.

Змінами передбачено, що ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами видається на підставі заяви, поданої суб’єктом господарювання до головного управління за місцем провадження торговельної діяльності безпосередньо уповноваженою особою заявника, надісланої рекомендованим листом або переданої через Центри обслуговування платників (ЦОП), створені при державних податкових інспекціях (крім створених у ДПІ у м. Києві).

У заявах про видачу цих ліцензій зазначається, зокрема, вид господарської діяльності. У разі подання заяви через ЦОП уповноважена особа здійснює прийом документів та забезпечує їх передачу за реєстром до структурного підрозділу головного управління, до функцій якого належить здійснення загального діловодства упродовж одного робочого дня з моменту їх отримання.

Невідповідність розміру плати за ліцензію виду господарської діяльності, на провадження якого заявник подав документи, та невідповідність поданих документів умовам провадження діяльності, що ліцензуються, більше не є підставами для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії.

Ліцензія видається заявнику або уповноваженому на те представнику заявника за довіреністю при пред’явленні ним документа, що посвідчує особу.

Як визначається дохід юридичної особи

Відповідно до п. 292.2 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями, при продажу основних засобів юридичними особами — платниками єдиного податку — дохід визначається як сума коштів, отриманих від продажу таких основних засобів.

Якщо основні засоби продані після їх використання впродовж 12 календарних місяців із дня введення в експлуатацію, дохід визначається як різниця між сумою коштів, отриманою від продажу таких основних засобів, та їх залишковою балансовою вартістю, що склалася на день продажу.

Жовківське відділення Личаківської ОДПІ.