Головна Економіка Представників бізнесу Мостиської, Бродівської та Турківської громад запрошують на тренінги

Представників бізнесу Мостиської, Бродівської та Турківської громад запрошують на тренінги

105
0

Інвест офіс спільно з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує реалізацію програми навчань для мікро-, малого та середнього бізнесу «Фінансові можливості для підсилення українського підприємництва».

Представників бізнесу запрошують долучитися до запланованих навчальних сесій з 15 до 21 травня цього року.

Так, дізнатись про грантові можливості та нюанси заповнення заявок, навчитись на практиці підбирати програми для свого підприємства на події у своїй громаді можна:

16 травня, 12:00 год – тренінг у м. Мостиська (готельно-ресторанний комплекс «Корона») для підприємців Мостиської, Шегинівської та Судововишнянської ТГ. Реєстрація: https://bit.ly/406vqqE;

17 травня, 12:00 – тренінг у м. Броди (готель «Любич») для підприємців Бродівської, Заболотцівської та Підкамінської ТГ. Реєстрація: https://bit.ly/406vqqE.

18 травня, 12:00 – тренінг у м. Турка (кафе «Вікторія») для підприємців Турківської та Боринської ТГ. Реєстрація: https://bit.ly/406vqqE

Дізнатись про особливості участі у грантових конкурсах, репутаційні та комунікаційні правила роботи з інвестиціями та грантовими проєктами можна під час онлайн-навчання:

19 травня, 11:00 – онлайн-навчання на платформі Zoom. Реєстрація: https://bit.ly/3KVvDZf.

Після реєстрації менеджер зателефонує учасникові та підтвердить участь. У разі виникнення додаткових запитань можна звертатись до менеджера проєкту: Степан Рішко, +38 096 187 71 13

Заходи організовує команда Інвест офісу за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Інвест Офіс створили за ініціативи Львівської обласної військової адміністрації, Львівської міської ради та Бізнес-школи УКУ та підтримки ПРООН в Україні.